Ana Rulo Bobin Üretimi

Farklı biçim ve ağırlıklarda, kullanılmamış ve geri dönüştürülmüş aşamalardan, Bobinlerin yarı mamül olarak güvenilir üretimini sağlarız

Benzersiz Mühendislik

Bünyemizdeki teknolojiler ile karmaşık müşteri gereksinimlerine cevap verme konusunda mükemmel bir geçmişe sahipiz

Dünyanın birçok noktasına ihracat yapıyoruz, sektörümüzün öncülerinden olup, yarı mamül ve ürünlerimizi geliştirmeye devam edeceğiz

Temiz ve Doğaya Saygılıyız

Ulusal ve uluslararası çevre yasalarına ve politikasına harfiyen uyarız. Ürünlerimiz için sosyo-çevresel inançlar çerçevesinde yenilikçi arayışlarda bulunuruz

FANSA GROUP

Hayal gücünüze
ilham veren çözümler

Kalite, hassasiyet, mühendislik, ve yönetim alanlarında uzman ekibimiz ile ihtiyaç duyduğunuz ürün ve hammaddeleri sizlere sunarız.

CEO: Hussam FANSA

sign-dark

Teknik
Çözümler

Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçları analiz edilerek en uygun şekilde karşılanır. Şirketimiz ürünlerimiz ile ilgili bütün şikayet ve önerileri dinleyerek ve tek tek cevaplayarak müşteri memnuniyetini ve gelişmeyi arzular. İlerideki 10 yıllık stratejimiz yaklaşık 165 ülkede ve farklı kıtada kaliteli ürünler üretmeye devam ederek hizmet vermek ve bu sayede yerel ve uluslararası müşterileri kazanmaktır.

◎    Garantili tesis kullanılabilirliği ve işletme güvenliği
◎    Şirketin kendi üretim kaynaklarının rahatlatılması
◎    Gelişmiş çalışma koşulları
◎    Şeffaf maliyetler

DERİNLEMESİNE YENİLİKLER

Sürdürülebilirlik
hedeflerimiz

Farklı mühendislik türlerinde uzman, çevik ve deneyimli mühendislerden oluşan entegre bir endüstriyel tuvalet kağıdı, havlu ve peçete üreticisiyiz.

Çevre

Çevrenin korunması, enerji ve hammadde kaynaklarının verimli kullanımı, çevresel risklerin ve atıkların azaltılması projeleri bizim sorumluluğumuzdur.

İş Güvenliği

Güvenlik, Firmamız içindeki en yüksek önceliklerden biridir. Herkesin kendi güvenliğini ve etrafındaki başkalarının güvenliğini sağlamak için politika ve yönergeleri izlemesi zorunludur.

Memnuniyet

Hemen hemen her müşterimizden aldığımız geri bildirimlere istinaden görüyoruz ki bizim ürünlerimiz müşterilerimizin ödedikleri ücretin karşılığını veriyor.

KARİYER

Birlikte
büyüyelim

Değerli ekibimize katılın ve tek bir hedefe odaklanan yaratıcı, dinamik ve kapsayıcı bir kültürün tadını çıkarın; etrafımızdaki dünyayı hayal gücü ve inovasyonla geliştirelim.

marka01
marka02
marka03
marka04
marka06
fansa-logo

Subscribe to e-mail newsletter.
Follow us for our latest news.

MÜŞTERİLERİMİZ

Mutlu
Ortaklarımız

" Fansa Group ailesini gösterdikleri üretim süreçleri ve termin süreleri konusunda takdir ediyorum. Ürünler son derece titizlikle hazırlanıyor, Teşekkürler. "

Serdar Tunç